projekt " Se Sokolem do života"

Projekt pro nejmenší děti, který je realizován v mateřských školách, v sokolských jednotách a v dalších volnočasových zařízeních. Projekt rozvíjí pohybovou gramotnost a učí lásce nejen k pohybu.

Projekt Se sokolem do života se zaměřuje na nejmladší generaci - na předškoláky. U této věkové kategorie je důležité, aby si děti osvojily základy pohybových dovedností a mohly je později rozvíjet a zdokonalovat. Rozvoj pohybové gramotnosti patří mezi tyto základní pilíře stejně jako rozvoj řeči, myšlení či poznání.

V projektu Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky se děti učí vnímat pohyb jako přirozenou součást svého života, a to díky kladné motivaci. Při všech aktivitách je provází postavičky zvířátek.

Úterý, Říjen 3, 2023

Obědy pro jihočeské děti

Cílem projektu je zajištění bezplatného školního stravování dětí v mateřských školách a žáků a studentů v základních a středních školách v Jihočeském kraji, jejichž rodina se ocitla v nepříznivé finanční situaci.

Soubor:

publicita.pdf