Znovuotevření tříd

Všechny třídy budou od pondělí 18. května otevřeny od 6.15 hod. Děti se budou scházet ve své třídě.
Žádáme, aby v šatně byli nejvýše 3 - 4 rodiče s dítětem ( pouze jeden rodič ), aby nedocházelo k vyšší koncentraci osob v šatně.
Před vstupem do mateřské školy musíte mít vyplněné Čestné prohlášení, jinak nebude dítěti umožněn vstup do mateřské školy.
Žádáme rodiče, aby dětem dali do šatny v pytlíku jednu roušku ( pokud bychom museli změnit pobyt dětí v mateřské škole s rouškou ).
Před vstupem do třídy bude dítě zkontrolováno, zda nemá žádné známky rýmy, kašle a jiných příznaků jakékoliv nemoci. Doprovázející osoba vyčká, zda učitelka uzná, že dítě je v pořádku. Učitelka má právo dítě nepřijmout.
V případě aktuálních alergických projevů dítěte (kašel, rýma) doručí škole zákonný zástupce od dětského lékaře Potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte.
ZÁKAZ NOŠENÍ  hraček, plyšáků do mateřské školy z domova.
Nevstupujte do prostoru umývárny. Klepejte na dveře umývárny a počkejte na příchod učitelky!