Vážení rodiče

Vážení rodiče,
vezměte, prosím, na vědomí následující pokyny!
Vzhledem k možnému zvýšenému riziku nákazy infekčního onemocnění a v zájmu ochrany zdraví Vašich dětí, Vás i zaměstnanců školy, při vstupu do budovy mateřské školy Vás žádáme používat  roušku či jinou ochranu nosu a úst.
Do budovy školy vstupuje jedna doprovázející osoba a v šatně pobývá pouze nezbytně nutnou dobu ( předání a vyzvednutí dítěte).
Škola zajišťuje zvýšenou hygienu všech prostor mateřské školy, včetně školní kuchyně. Děti jsou neustále vedeny k hygieně rukou.
Zaměstnanci školy věnují zvýšenou pozornost výskytu příznaků infekčního onemocnění (zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, bolest v krku, bolest hlavy, svalů kloubů) a při jejich zjištění volí tento postup:

• příznaky jsou patrné již při příchodu dítěte - dítě není vpuštěno do budovy MŠ a odchází se zákonným zástupcem k lékaři.
  • příznaky se vyskytnou v průběhu dne - neprodleně dojde k poskytnutí roušky, izolace dítěte a přivolání zákonného zástupce, se kterým v nekratším čase opustí dítě budovu MŠ.

Dítě s příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem alergického onemocnění (rýma, kašel)je umožněn vstup do školy pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekční nemocí (potvrzení od dětského lékaře).