Uzavření MŠ v červnu z důvodu rekonstrukce školní kuchyně

Vážení rodiče!

Od 1. června bude na mateřské škole probíhat rekonstrukce školní kuchyně. Vzhledem k rozsahu stavebních prací bude naše mateřská škola uzavřena od června do srpna. Prosíme rodiče, kdo má možnost a mohli by si děti v červnu nechat doma. Pro děti, jejichž rodiče si nemůžou zařídit hlídání, máme v ostatních mateřských školách ve Strakonicích volná místa a děti budou do nich umístěné. Pokud by nestačila kapacita volných míst v mateřských školách, zařídíme ve spolupráci se zřizovatelem náhradní prostory v některých mateřských školách. V těchto prostorách budeme muset dodržet hygienické i prostorové podmínky. Z naší mateřské školy bychom museli dovézt do těchto prostor nábytek, lehátka, hračky, pomůcky pro děti. A také by se musela zajistit strava dětí. Prosíme rodiče o spolupráci při zvážení docházky dětí v červnu, hlavně s ohledem na děti. V mateřských školách budou děti rozmístěné do všech tříd, nepodaří se nám je umístit do jedné třídy.

Prosíme rodiče, aby na svých třídách nahlásili do pondělí 11. března, docházku svých dětí v červnu. V době jarních prázdnin od 4. března do 8. března můžete nahlásit docházku dětí pomocí aplikace Naše MŠ.

Podle počtu nahlášených dětí budeme ve spolupráci s rodiči umisťovat děti do mateřských škol. Povinná předškolní docházka bude dětem vzhledem k uzavření MŠ omluvena. Pokud zůstane Vaše dítě doma, nebudete za červen hradit školné. Pokud již bylo školné uhrazeno, bude vám vráceno.